KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14906330
nr 1490 6330
Dan Leonette
(f. 1941)
Dan Leonette (f. 1941), Korg med äpplen. Signerad. Akvarell, ca 23x22 cm, yttermått inklusive ram: 48x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:02:24
17/9 08:15:49